Strona klubowa

Aktualności

Młodzik:UKS Arkon Przemków:Iskra Kochlice 1:0(1:0)!

• autor: ISKRAKOCHLICE, 2015-04-20 15:30

W 11 kolejce ligi młodzików nasz zespół pechowo przegrał w Przemkowie z Arkonem 1:0(1:0).Mimo porażki,nasz zespół może to spotkanie zaliczyc do udanych.Przez całe 60 minut nasi zawodnicy długo operowali piłką,stworzyli bardzo dużo sytuacji,w tym przynajmniej pięc stuprocentowych,wygrali mnóstwo pojedynków 1x1 oraz zaprezentowali kilka ciekawych zwodów i zagrań.Tego dnia,jednak bramka przemkowian była,jak zaczarowana.Gospodarze ograniczali się do dalekich wybic do jednego szybkiego zawodnika,który kilkakrotnie zdołał się urwac zaangażowanym w akcje ofensywne naszym obrońcom.Duże brawa należą się całemu zespołowi,który zagrał dużo lepiej niż w meczu z Sokołem tydzień wcześniej i sparingu z Miedzią.Zwłaszcza w drugiej części spotkania nasi zawodnicy przeprowadzili szturm na bramkę gospodarzy,lecz co chwilę marnowali świetne okazje.Gospodarze w drugiej połowie bronili się całym zespołem na swojej połowie i mocno ograniczyli się do dalekich wybic.

Następny mecz żółto-czerwoni zagrają w niedzielę o 14 u siebie ze Spartą Rudna.Skład z meczu w Przemkowie  w rozwinięciu newsa!